• slide1
  • slide2
  • slide3
  • slide4
  • slide5
  • slide6
  • slide7
poniedziałek, 15 luty 2016 12:50

Zajęcia dla seniorów w EkoCentrum na start!

Już 17 marca, o godzinie 15:00, w EkoCentrum rozpoczną się pierwsze zajęcia z cyklu warsztatów dla seniorów! Spotkania odbywać się będą dwa razy w miesiącu, a dotyczyć będą m.in. zmian klimatu, zdrowego odżywiania i zarządzania odpadami. Ponadto w ramach cyklu zorganizowane zostaną atrakcyjne warsztaty plastyczno-recyklingowe oraz spacery z przyrodnikami. Jednym słowem: będzie się działo!

Zapraszamy do zapoznania się z programem na marzec.

Zajęcia w marcu:

17 marca, godz.15.00 -18.00 - "Fakty i mity  - nasze nawyki żywieniowe" - podczas zajęć podczas zajęć skonfrontujemy wiedzę potoczną (mity, stereotypy, obiegowe opinie itp.) ze stanowiskiem współczesnej nauki w zakresie wybranych potraw, ich wpływu na organizm i środowisko. Pokażemy także, że większość zdrowego jedzenia jest dostępna i prosta do przyrządzenia.

20 marca, godz.14.00-17.00 - "Ozdoby wielkanocne - warsztaty recyklingowe" - podczas zajęć uczestnicy własnoręcznie wykonają oryginalne ozdoby wielkanocne przy użyciu elementów pochodzenia wtórnego. Powstaną koszyczki wielkanocne, ozdoby na stół i do powieszenia.

Zajęcia potrwają do czerwca tego roku. Harmonogram i tematy zajęć będą pojawiały się regularnie na naszej stronie internetowej. Wstępne informacje można uzyskać pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. lub pod numerem telefonu 609-666-823 (Agata Łoś).

Zajęcia odbywają się w ramach projektu "DZIAŁALNOŚĆ KLUBÓW SENIORA W 2016 ROKU - zajęcia edukacyjne w EkoCentrum Wrocław" współfinansowanego ze środków Gminy Wrocław.

Czytany 3320 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 23 luty 2016 18:44

info sponor eu